Opcje przeglądania
Czy Ziemia jest żwawym kosmitą?
Publikacja dla młodych czytelników ciekawych świata, którzy chcą poznać najbardziej niezwykły obiekt kosmosu, jakim jest nasza Ziemia. Dowiedzieć się, co każdego dnia dzieje się na jej powierzchni, co w głębi, a co wysoko w przestworzach. Dzięki tej książce poznają, jak powstają góry, wyspy, jaskinie, pustynie, wulkany.
Dostępność: Jest
Wysyłka w: 24 godziny
Ziarna, pestki, orzechy, czyli te niesamowite nasiona
Co dziś jadłeś? Tosty, kakao? Czy wiesz, że te pyszności przygotowuje się z nasion? Z nasion powstają też ubrania, oleje, gumy. Świat nasion jest niebywały, a jak wygląda, dowiesz się z tej książki.
Dostępność: Jest
Wysyłka w: 24 godziny
Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać newsletter drogą elektroniczną, wpisz swój adres e-mail i zatwierdź. Usługa świadczona zgodnie z Regulaminem newslettera. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji.
- Ptaki Europy i obszaru śródziemnomorskiego. Przewodnik Collinsa
- Dzika Polska
- Pierwsza pomoc
- Ozdobne krzewy i drzewa liściaste
- Co tak pięknie gra? Instrumenty z różnych stron świata
- Radosław Żbikowski opowiada o Morzu Bałtyckim
- Minerały i skały. Podręczny przewodnik
- Sztuka formowania roślin
- Z tatą w świat medycyny
- Andrzej Kruszewicz opowiada o ptakach miejskich