Kontakt

Księgarnia internetowa LAS KSIĄŻEK

prowadzona przez MULTICO Oficynę Wydawniczą


ul. Ciasna 6
00-232 Warszawa

tel. 22 564 08 00

biuro@multicobooks.pl

 

tel. 22 564 08 42

s.karczynska@multicobooks.pl

 

 

BIURO


MULTICO Oficyna Wydawnicza sp. z o.o.
ul. Ciasna 6
00-232 Warszawa
tel. 22 564 08 00 (pon.- pt. w godz. 8:00 - 16:00)
faks: 22 564 08 03
e-mail: biuro@multicobooks.pl
KRS: 0000187871
NIP: 525-10-03-524
REGON: 011302014


MULTICO Oficyna Wydawnicza sp. z o.o. jest spółką prawa handlowego wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydz. Gospodarczy KRS. Kapitał zakładowy (opłacony w całości): 2 800 000 zł

 

PREZES ZARZĄDU
Inga Szwedler
e-mail: i.szwedler@multicobooks.pl


KIEROWNIK REDAKCJI
Grażyna Maternicka
tel. 22 564 08 71
e-mail: g.maternicka@multicobooks.pl

 

DYREKTOR HANDLOWY
Zbigniew Wojtkowski
tel. 22 564 08 90, 509 809 513
e-mail: z.wojtkowski@multicobooks.pl


PROMOCJA I PRODUKCJA
Olga Fornalczyk
tel. 22 564 08 73, 509 809 516
e-mail: o.fornalczyk@multicobooks.pl
e-mail: promocja@multicobooks.pl

 

KSIĘGOWOŚĆ
Grażyna Wichrowska
tel. 22 564 08 21
e-mail: g.wichrowska@multicobooks.pl


INDYWIDUALNE PROJEKTY WYDAWNICZE
e-mail: projekty@multicobooks.pl


DZIAŁ HANDLOWY


Wojciech Karczyński
koordynator sprzedaży hurtowej
tel. 22 564 08 91, 509 490 395
e-mail: w.karczynski@multicobooks.pl

 

Sylwia Karczyńska
specjalista ds. sprzedaży
tel. 22 564 08 42, 502 070 966
e-mail: s.karczynska@multicobooks.pl


Piotr Węgrzyński
specjalista ds. sprzedaży
tel. 22 564 08 81, 509 754 598
e-mail: p.wegrzynski@multicobooks.pl

 

 

Wojciech Kacprzycki
logistyka
tel. 22 564 08 11, 509 032 476
e-mail: w.kacprzycki@multicobooks.pl


Mariola Zygier
faktury
tel. 22 564 08 12, 505 551 669
e-mail: m.zygier@multicobooks.pl

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl